Karate

Zajęcia mają służyć promocji zdrowia psycho-fizycznego i popularyzacji karate, jako alternatywnie uprawianego sportu wśród dzieci przedszkolnych i szkolnych.

Trening sztuk walki jest zdecydowanie czymś więcej niż powtarzaniem uderzeń i kopnięć. Karate to dla dzieci doskonała szkoła pewności siebie, spokoju, koncentracji, stanowczości oraz umiejętności dążenia do celu. Wykonując kolejne pozycje, pozdrawiając się z ukłonem, ustawiając się w szeregu, dziecko uczy się skupienia, dyscypliny i opanowania.
Karate dla dziecka to nie tylko poprawa jego kondycji i koordynacji ruchowej. To wspaniały trening charakteru i przyzwyczajanie pociech do stopniowego i wytrwałego dążenia do realizacji celów.

Prowadzący posiada nie tylko uprawnienia trenerskie II klasy o specjalności sportowej Oyama Karate oraz uprawnienia licencjonowane i kwalifikacje instruktorskie, ale z wykształcenia jest także pedagogiem. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć, we Wrocławskim Klubie Karate Oyama Dragon. Prowadzi zajęcia w licznych przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie Wrocławia z zakresu sztuk walki oraz pełni funkcję v-prezesa i kierownika wyszkolenia technicznego w/w klubie.

Masz pytania?

Pisz Śmiało
    Skip to content